Aktualności

Avocado najlepszym żłobkiem 2023!

Już po raz drugi warszawscy rodzice przyznali nam tytuł „Super Żłobek” dla najlepszej, najbardziej przyjaznej dzieciom i rodzicom placówki w Warszawie! Cieszymy się, że nasza praca i troska o dzieci została doceniona. Dziękujemy!

 01 IMG-370fa37b685af8c7addcf93645ea1e5b-V

0002 03

ZAPISY AVOCADO ŻOLIBORZ 2024

Ruszyła rekrutacja! Teraz jest dobry czas, żeby umówić się na spotkanie, poznac nas i zdecydować o zapisie. Dostępne są pojedyncze miejsca na 2024 rok. Zapraszamy! 

I MIEJSCE W KONKURSIE m.st. WARSZAWY „SUPER ŻŁOBEK”!

Według Rodziców Avocado jest najlepszym, najbardziej przyjaznym Dzieciom i Rodzinie żłobkiem w Warszawie! Dziękujemy! 

Rodzice oceniali placówki pod kątem jakości opieki i zajęć dla Maluchów, otwartości na kontakty z Rodzicami, wyposażenia placówek, jakości posików i in. 

11 października 2018 r. odbyła się uroczysta Gala roztrzygnięcia Konkursu. Żłobek Avocado zgodył pierwsze miejsce w kategorii placówek niepublicznych. To dla nas ogromne wyróżnienie! Dziękujemy! :)

JAKOŚĆ OD POCZĄTKU

Wszystkie instytucje opieki i edukacji dzieci do lat 3 powinny dążyć do najwyższej jakości. 30 września 2019 r. miała miejsce konferencja Fundacji Rozwoju Dzieci, której tematem były wypracowane w gronie ekspertów Standardy. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, którego współtwórczynią jest Ewa Iwińska z Avocado http://najmlodsi.org.pl//